Feiten en opinie.

Beleidsdekkingsgraad Kring M steeg in februari naar 115,6%

De beleidsdekkingsgraad van Kring M steeg in februari naar 115,6%. De beleidsdekkingsgraad is de gemiddelde dekkingsgraad over de laatste 12 maanden. Onze actuele dekkingsgraad steeg van 113,4% naar 115,4%.

Ontwikkelingen in februari

Het geld dat we als pensioenfonds nodig hebben voor de pensioenbetalingen van nu en in de (verre) toekomst noemen we onze verplichtingen. Op het geld voor de toekomstige pensioenbetalingen verwachten we rente.

Ons vermogen nam toe omdat onze beleggingen het goed deden afgelopen maand en de verwachte uitkeringen daalden. Doordat ons vermogen toenam en onze verplichtingen afnamen, heeft dit een positief effect op onze actuele dekkingsgraad, die steeg met 2,0%-punt.

Bekijk hier het verloop van de beleidsdekkingsgraad en dekkingsgraad en informatie over onze financiële positie.